Saniye sonra Kapanacaktır

info@demetutmerkezi.com

+90 332 238 00 04 - +90 0553 031 54 20

Saniye sonra Kapanacaktır
konya etüt merkezi

Matematik

Çalışma odalarımız öğrencilerimizin ferahlığı ve rahatı için özel olarak tasarlandı ve klasik sınıf havasından olabildiğince uzak duruldu.

Etkileşimli çalışma odaları diye tanımladığımız her sınıfımızda mevcut olmak üzere; büyük ve geniş oval toplantı masaları, yükseklik ayarlı hidrolik ofis koltukları, kütüphaneler, çay kahve otomatları, sinevizyon cihazları, akıllı tahtalar, laptoplar, lazer yazıcılar ile donatılmıştır. Lazer yazıcılardan ihtiyaç halinde fotokopi çekilir, istenirsede akıllı tahtalarda anlatılan derslerin dökümleri alınarak öğrencilere verilir. Kartuşlu çay-kahve otomatlarından sıcak soğuk içecekler ücretsiz olarak sunulur.

Akıllı tahtalarımız; mürekkep kalemli veya dijital kalemli olarak kullanılabilmektedir. Kurs ve Etüt Eğitim merkezlerimizde uzman öğretmen, uzman öğretici ve öğretmen kadrosuna özel önem verilmekte ve alanında uzman öğretmenler bulunmaktadır.

The most privileged education system

Örneğin; öğrencimiz,

Matematik derslerini birebir seçebileceği gibi, Fizik, Kimya, Biyoloji ve Edebiyat gibi alan derslerini 4 Kişilik grupta, İngilizce, Tarih, Coğrafya, Felsefe gibi diğer dersleride 8 kişilik grupta tercih ederek kendi eğitim paketini oluşturabilir.

Öğrencimiz isterse, tüm branşların derslerini 4 veya 8 kişilik gruplarda standart pakette alabildiği gibi, dilerse herhangi bir branşın dersini, 1, 2, 4, 8 kişilik gruplardan birini tercih ederek alabilir.

Kişiye Özel VIP Eğitim sistemi, her öğrencinin kişisel, biyoritimsel ve yetenek farkından kaynaklanan problemleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Kısaca bu projede, PDR uzmanları öncülüğünde, öğrencimiz kendi eğitim paketini oluşturuyor.

  TEOG YGS LYS Gruplarına Sınava Hazırlık (En fazla 8 Kişilik VIP Gruplar)

  Ara Sınıflara Takviye (En fazla 4 kişilik VIP Gruplar)

  Genius Kids English (A1-A2-B1-B2-C1-C2) seviyelerine göre İngilizce Dil Öğrenim Kursları, TOEFL- IELTS -YDS-ICAO

  4-13 Yaş Çocuklara Zeka Geliştirme Mental Aritmetik Etkinliği

Matematik Dünyası Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri’nin sınırlı kontenjanı sayesinde, gelin siz de elit ve birebir ilgiyle eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın.

Kalite ve marka anlayışı ile öğrencilerimiz , bütün branşlarda olduğu gibi matematiği de en iyi şekilde Matematik Dünyası Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri’nde öğrenme ayrıcalığını yaşar.

Profesyoneller fark yaratır düşüncesiyle “the most privileged education system” projesini geliştirdik. Sizde kişiye özel VIP eğitim sisteminde, yerinizi ayırtmakta geç kalmayınız.

Bir ders saati 40 dakikadır. İki ders arası 10 dakika mola verilir.

Yukarı ↑